חזני יוסף בע"מ
חיפוש
Close this search box.

השאירו כאן פרטים

מלגזות טויוטה

מלגזות חשמליות - חזני יוסף

אנו – "חזני מלגזות" ספק מוביל של מלגזות חשמליות. המלגזות שלנו מתוחזקות באופן שוטף, כך במידה ותרצו לשכור או לרכוש מלגזה חשמלית, תוכלו להיות בטוחים שהמלגזות שלנו עם עלויות תחזוקה נמוכות וביצועים גבוהים. המלגזות החשמליות שלנו נמכרו ללקוחות כבר יותר מ-10 שנים.

טבלת נתונים טכניים למלגזות טויוטה חשמליות

מלגזות חשמליות זה חזני יוסף

נתוני המלגזות החשמליות משתנים בהתאם לסוגי העבודה הדרושים – מעומסי ההרמה ומהירות הנסיעה, ועד גובה מזלגות ההרמה, רדיוס הסיבוב ועוד. חברת חזני יוסף בע"מ מציעה מלגזות חשמליות מתוצרת טויוטה ומניטו. ניתן לרכוש ולהשכיר מלגזות חשמליות במגוון גדלים, עם אפשרויות העמסה ופריקה שונות.

כמו כן, חזני יוסף בע"מ מעמידה לרשותכם מומחים לתיקון מלגזות חשמליות, הבקיאים בכל המערכות האלקטרוניות והחשמליות במלגזות השונות.

לקבלת מידע נוסף אודות רכישת או השכרת מלגזות חשמליות צרו קשר או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר מתאימה.

מלגזות חשמליות

הפעלת מלגזה חשמלית

מלגזה חשמלית יש להפעיל רק על ידי נהג מורשה, בעל רישיון מלגזה. לפעמים יש דרישה מיוחדת כאשר מפעילים את המלגזה בסביבה מסוימת – כגון במחסני קירור.

במקרה כזה, למשל, יש לוודא שסוגי האלקטרוליטים והשמנים המפעילים את המלגזה, יכולים לעמוד בפני הקור השורר במחסן או בתא הקירור.

כמו כן, גם מפעיל המלגזה החשמלית חשוף לקור, ועליו לנהוג בהתאם לכללי הבטיחות הנהוגים בתנאי עבודה מסוג זה

מלגזה חשמלית

מערכות בקרה והתראה במלגזות חשמליות

מעטים כלי העבודה אשר השפיעו בצורה משמעותית כל כך על משך זמן העבודה ויעילותה כמו המלגזה החשמלית. יכולותיה של המלגזה, הפכו את העבודה במפעלי תעשייה, מוקדי אחסנה, חברות אריזה ועוד לקלה, מהירה ויעילה בהיבטים רבים.

הנעתן החשמלית, מאפשרת שימוש בהן במרחבים סגורים ללא חשש מפגיעה בבריאות העובדים, ועיצוב מינימלי וצר של גוף המלגזה, המאפשר חסכון במקום המוקצה לדרכי גישה לסחורה.

עבודה ללא מלגזות חשמליות, הייתה מאלצת את העובדים לשאת את המשקלים בידיהם, או להשתמש במנופים מסובכים לתפעול תהליכים אשר היו גוזלים זמן עבודה רב. תקלה במלגזה חשמלית, עשויה להיות לכן להסב נזקים כלכלים כבדים לעסק, להכפיל את זמן העבודה עשרות מונים, ולסכן את חיי הפועלים.

חשיבותן של מערכות בקרה והתראה על תקלות

מלגזות חשמליות נושאות משקלים כבדים על שתי שיני מתכת בקדמתן. מערכות בקרה והתראה על תקלות במלגזות חשמליות הינן חשובות משני טעמים עיקריים:

סכנה בטיחותית

משקלים אלו עשויים להאמיר לאלפי קילוגרם (עד שני טון במלגזה חשמלית סטנדרטית). נפילה של משקל זה עשויה לפגוע פגיעה קטלנית בעובדי המפעל האחרים.

מלגזות חשמליות דורשות תפעול עדין במיוחד

גם מלגזה במצב אופטימלי, תדרוש יכולות תפעול גבוהות ממפעילה על מנת שלא לסכן את הסחורה. פניה לא נכונה, הרמה לא זהירה או נסיעה במהירות גבוהה, עשויות לגרום לנזקים כבדים לסחורה שערכם נאמד בעשרות אלפי שקלים. מאחר על המפעיל לשלוט בצורה מוחלטת במלגזה, כל תקלה הפוגמת בשליטה זו אפילו קצת עשויה להוביל לקטסטרופה

חברת חזני יוסף בע"מ מעניקה שירותי מכירה ותיקוני מלגזות חשמליות

מערכות הבקרה וההתראה על תקלות מציינות בנורית מהבהבת כל תקלה במלגזה, ובכך מקלות על האבחנה והטיפול. למרות זאת, חשוב מאוד שאת התיקון תעשה חברה מומחית. חברת חזני יוסף בע"מ מעניקה שירותי מכירה ותיקון ברמה הגבוהה ביותר של מלגזות וציוד נלווה.

בעת הצורך, חזני יוסף בע"מ תשלח ניידת תיקון מלגזות עד הלקוח. בצורה זו ניתן לתקן מלגזות חשמליות ואחרות, מכל הסוגים, מבלי להתרוצץ בין כמה אנשי מקצוע במקביל. ניידות התיקון והשירות של חזני יוסף הן ייחודיות לה, ומקנות ללקוח ערך-מוסף ויעילות מקצועית בלתי מתפשרת.לקבלת ייעוץ מקצועי ו/או להזמנת תיקון מלגזות חשמליות ואחרות – פנו למומחים שלנו ונשמח לסייע.

תפריט נגישות