פטנטים מיוחדים במלגזות

 
התעשייה המודרנית מחייבת שימוש בכלי עבודה מתקדמים על מנת לייעל את תהליך הייצור. ללא ניסיון מתמיד לשפר את הליך הייצור במפעלים השונים, גורלם של המפעלים המערביים נגזר, פשוט בשל חוסר היכולת להתחרות עם כוח האדם הרב והזול הקיים במדינות העולם השלישי. מלגזות הינן אחד מהמכשירים החשובים ביותר לתפקודו של כל מפעל מודרני. המלגזה המודרנית יכולה להיות מונעת בעזרת דיזל או חשמל, וכך להתאים למתארי עבודה משתנים. מלגזות חשמליות הן צרות יותר וניתן לעשות בהם שימוש פשוט וזריז בחללים סגורים כמו מחסנים, בעוד שמלגזות דיזל מסיביות בהרבה, ובעלות זרוע טלסקופית ייעודית אשר מאפשרת סידור מטענים בטווח רחב בלי צורך בתנועה. המלגזות עוברות תהליך של מודרניזציה מואצת, המעניק להם תכונות רבות נוספות בכל שנה.
 

?מהם הפטנטים החדשניים ביותר במלגזות המודרניות וכיצד נשתמש בהם?

 
כאמור, המלגזות הינן כלי עבודה מרכזי ביותר בפעולתם של מוקדי תעשייה שונים, המעניק להן בין השאר את האפשרות להיות יעילות יותר, זולות יותר, ומתאימות בהרבה לתעשייה המודרנית. הפטנטים החדשניים ביותר במלגזות המודרניות כוללים בין השאר:
  • הנעה עצמאית: בשנים האחרונות תהליך האוטומטיזציה פלש לתחום המלגזות. כיום, מלגזות חשמליות במפעלים מתקדמים, יכולות לנסוע ללא נהג, להעמיס מטענים ולסדר אותם על פי תכנון מראש. הנסיעה הינה על פי מסלול מוגדר מראש, מה שהופך את ההליך ליעיל ביותר לפריקת מטענים גדולים של סחורה, או לטעינתה.
  • מערכת מודולארית: בעולם התעשייה המודרני, אנו נאלצים פעמים רבות לעשות שימוש מגוון בכל כלי עבודה. מלגזות מודולאריות הינן מלגזות המתאימות למגוון מתארי עבודה, כגון מלגזות חשמליות בעלות יכולת נסיעה בשטח, או מלגזות ידניות בעלות סיוע של מערכת חשמלית.
 

חזני יוסף בע"מ הינו ספק המלגזות המוביל בארץ

 
חשוב מאוד לרכוש מלגזות איכותיות, ולא להתפשר בשום אופן על המוצר החשוב כל כך לתפקודו התקין של העסק. חזני יוסף בע"מ הינו ספק מלגזות מוביל, אשר יבטיח לכם שירות מושלם וסיוע בהתאמת המלגזה המושלמת לצרכיכם.
 
 
 
פטנטים מיוחדים במלגזות