מתקני הרמה

 
 
מלגזה
 
 
 
חושבים לקנות או לשכור מלגזה? חשוב שתעשו סקר שוק מהן סוגי המלגזות המומלצות בשוק, ומהן המלגזות המתאימות לכם בהתאם לצורכיכם (מפעל, חברה לבניין, מחסן סופרמרקט, עבודה פרטית בבית וכו'). בררו מהו היקף המחירים, מחירי יד ראשונה ומחירי יד שנייה, ומיהן החברות המשווקות המומלצות בשוק. בנוסף, בדקו מיהן חברות המלגזות ומתקני ההרמה המתמחות בהשכרת ציוד לעבודה בגבהים ובמשקלים שונים. בקשו אף חוות דעת מחברים או מכרים ששכרו או קנו מלגזה. הניסיון עושה את ההבדל. שימו לב שלמלגזות יהיה תו תקן ואישור ISO-9000, על מנת שתוכלו להיות שקטים ובטוחים שבחרתם נכון.
 
 
 
 
 
מלגזות
 
 
 
כמו שיש סוגי רכב שונים המונעים על דיזל, דלק וכדומה, כך קיימים סוגים שונים של מתקני הרמה המונעים על ידי מנוע דיזל, מנוע חשמלי, בנזין וגז פחמימני מעובה (LPG), להעדפתכם האישית. מלגזה היא אומנם סוג מסוים של כלי רכב כבד, אך זה לא אומר שכל אדם יכול לנהוג בה. אם אתם מעוניינים לנהוג במלגזת הרמה, עליכם למלא מספר תנאים. כך למשל יהיה עליכם לשאת רישיון נהיגה מיוחד לכך, לשאת היתר להפעלת מלגזה, לקחת חלק בהשתלמות מפעיל מלגזות ולעבור את המבחנים הנדרשים בחוק.
 
 
 
 
 
לקבלת פרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעזור
 
 

מלגזות הרמה בשבילכם

 
יום קיצי בהיר אתם מקבלים אל פתח ביתכם חבילה די גדולה, שנראית יותר כמו מטען חורג ששוקל לא מעט ונראה די נפוח. סיכוי קלוש עד בכלל אם תוכלו להרים אותו בעצמכם אל על, ולהעבירו למקום המיוחד המיועד בשבילו. הוא רוצה להיות שם, אבל אין באפשרותכם להזיז אותו מכאן. זה לא שבכל בית מחזיקים מתקני הרמה, שינוע או מלגזות, כך שעליכם לפנות למקורות המתאימים. ובכלל, יש אינספור סיבות לרכוש או לשכור מלגזות, ולאו דווקא לשימוש הפרטי הנדיר יותר.

בדרך כלל, במתקני ההרמה ובמלגזות משתמשים במחסנים קטנים וגדולים, בנמלי תעופה, בבתי חרושת, נגריות, חנויות למיניהן, מפעלים וסדנאות שונות. מלגזות הרמה משמשות להעברת מטענים ומשאות כבדי משקל, כלים מכבידים, מיני חלפים, חבילות שמופיעות ככה סתם על פתח ביתכם וכדומה. כך שהן בהחלט הכרחיות ונחוצות לתחומי החקלאות, התעשייה והמסחר - אך לא רק.

צריך תנאים מסוימים על מנת לנהוג במתקן הרמה, אז רגע לפני שאתם נוהגים בו, מומלץ ביותר לדעת שעליכם לנקוט במספר כללי זהירות וביטחון חשובים והכרחיים. כבכל הפעלת מכונה, חשוב להישמע להוראות היצרן כמו למשל: לא לעבור את המשקל הרצוי (המשקל שיכולה המלגזה לשאת יכול להגיע אף עד כדי חמש טון). חשוב לשמור על יציבות בנסיעה במלגזה, כי מרכז הכובד בה משתנה בהתאם למשקל אותו היא נושאת. כמו כן, גם מערכת ההיגוי במלגזה שונה מזו ברכב רגיל.
 
 
מתקני הרמה
 
 
 
מלגזה
 
 
 
 

השכירו מתקן הרמה - ויש לכם נהג פרטי

 
קרה שיום אחד אתם חייבים להעביר סחורה, או לבצע שינוע חיוני אחר באמצעות המלגזה, ואין באפשרותכם לנהוג בה (מכל סיבה שלא תהיה)? קיימות חברות רבות המיועדות להשכיר לכם, כאמור, מתקן הרמה או מלגזה. בנוסף להם תקבלו אף נהג מלגזה פרטי, אשר ינהג עבורכם ויבצע עבורכם את מטלות ההרמה המבוקשות. תוכלו לשכור את שירותיו לתקופה שתרצו ולסוג העבודה שתבחרו. בינתיים, נסיעה טובה ללא מעמסה - ואל תשכחו להחזיר את הנהג הביתה בשלום.
 
לקבלת פרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעזור!