מערכות בקרה והתראה במלגזות חשמליות

 
מעטים כלי העבודה אשר השפיעו בצורה משמעותית כל כך על משך זמן העבודה ויעילותה כמו המלגזה החשמלית. יכולותיה של המלגזה, הפכו את העבודה במפעלי תעשייה, מוקדי אחסנה, חברות אריזה ועוד לקלה, מהירה ויעילה בהיבטים רבים. הנעתן החשמלית, מאפשרת שימוש בהן במרחבים סגורים ללא חשש מפגיעה בבריאות העובדים, ועיצוב מינימלי וצר של גוף המלגזה, המאפשר חסכון במקום המוקצה לדרכי גישה לסחורה. עבודה ללא מלגזות חשמליות, הייתה מאלצת את העובדים לשאת את המשקלים בידיהם, או להשתמש במנופים מסובכים לתפעול תהליכים אשר היו גוזלים זמן עבודה רב. תקלה במלגזה חשמלית, עשויה להיות לכן להסב נזקים כלכלים כבדים לעסק, להכפיל את זמן העבודה עשרות מונים, ולסכן את חיי הפועלים.
 

מדוע נחוצות לנו מערכות בקרה והתראה על תקלות?

 
  • מלגזות חשמליות נושאות משקלים כבדים על שתי שיני מתכת בקדמתן. מערכות בקרה והתראה על תקלות במלגזות חשמליות הינן חשובות משני טעמים עיקריים:
    • סכנה בטיחותית: משקלים אלו עשויים להאמיר לאלפי קילוגרם (עד שני טון במלגזה חשמלית סטנדרטית). נפילה של משקל זה עשויה לפגוע פגיעה קטלנית בעובדי המפעל האחרים.
    • מלגזות חשמליות דורשות תפעול עדין במיוחד. גם מלגזה במצב אופטימלי, תדרוש יכולות תפעול גבוהות ממפעילה על מנת שלא לסכן את הסחורה. פניה לא נכונה, הרמה לא זהירה או נסיעה במהירות גבוהה, עשויות לגרום לנזקים כבדים לסחורה שערכם נאמד בעשרות אלפי שקלים. מאחר על המפעיל לשלוט בצורה מוחלטת במלגזה, כל תקלה הפוגמת בשליטה זו אפילו קצת עשויה להוביל לקטסטרופה.
 

חברת חזני יוסף בע"מ מעניקה שירותי מכירה ותיקוני מלגזות

 
מערכות הבקרה וההתראה על תקלות מציינות בנורית מהבהבת כל תקלה במלגזה, ובכך מקלות על האבחנה והטיפול. למרות זאת, חשוב מאוד שאת התיקון תעשה חברה מומחית. חברת חזני יוסף בע"מ מעניקה שירותי מכירה ותיקון ברמה הגבוהה ביותר של מלגזות וציוד נלווה
 
 
 
מערכות בקרה והתראה במלגזות חשמליות