מלגזות מסוגים שונים

 

סוגי מלגזות

 
מלגזות הן מתקני הרמה יעילים ונוחים מאוד המשדרגים את חייהם של עובדים רבים. כך למשל, מובילים, ספקי סחורות לחנויות ומחסנאים לא רואים את החיים שלהם ללא מלגזות. יחד עם זאת, לא כל בעלי המקצוע הללו משתמשים באותן מלגזות. להלן נעבור על סוגי המלגזות העיקריים ושימושיהן הראשיים.
 
מלגזת מפעיל הולך
 
המדובר במכשיר די פשוט שיש לו יתרונות רבים מספור. ככלל, הוא קטן ומופעל באמצעות דחיפתו של המפעיל. מנגנון ההרמה של מלגזה זו הוא מכאני או חשמלי, מטבע הדברים, מתקני הרמה חשמליים נוחים יותר עבור המשתמש, אך הם כרוכים בתלות ממקור אנרגיה.

היתרון הגדול ביותר של המכשיר הזה הוא ביכולת הניידות שלו, ולכן הוא חלק כמעט בלתי נפרד מכל משאית משא. מובילי דירות וספקי סחורות לחנויות משתמשים במתקן זה לצורך הקלה על ביצוע עבודתם. המדובר במכשירים חזקים ביותר, וככל שהם פשוטים יותר כן עולה עמידותם.
 
 
לקבלת פרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעזור
 
 
מלגזות חשמליות
 
מלגזות חשמליות, כשמן כן הן, מופעלות באמצעות חשמל ולכן אינן כרוכות בגזי פליטה שהם חלק בלתי נפרד של פעולת מנוע בנזין או דיזל. העבודה הנקייה של המכשירים הללו הופכת אותם לפתרון האידיאלי עבור מחסנים של סופרים, של חנויות חשמל ובעצם של כל חנות כלבו המנהלת מחסן.
מפעילה של מלגזה זו יושב בתוכה ונוהג בה בדומה לנהיגה ברכב. יחד עם זאת, ההיגוי במלגזה שונה מהיגוי ברכב רגילה ולכן חשוב ביותר שמפעיל המלגזה יעבור הכשרה מיוחדת ויקבל רישיון נהיגה במלגזה.

אחת מיצרניות המלגזות המוכרות ביותר היא טויוטה, שידועה בענף המלגזות, כמו גם בענף הרכבים, כיצרן אמין שניתן לסמוך עליו. מלגזות טויוטה זוכות להכרה בכל העולם וגם אצלנו בישראל.
 
סרטון המדגים כמה מיתרונותיה של מלגזת הטויוטה:
 
 
מלגזות דיזל
 
מלגזות אלו מצוידות במנוע דיזל חזק, ולכן יכולת ההרמה וההספק של המלגזות הללו אינו משתווה למכשירים מסוגים אחרים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי קיומו של מנוע דיזל מניח קיום של גזי פליטה, שהם חלק בלתי נפרד מפעולתו של המנוע החזק. מסיבה זו, מלגזות דיזל אינן מתאימות לעבודה בתוך שטחים סגורים כמו מחסנים, אלא מיועדות לשטחים פתוחים. מלגזות אלו יהיו לעזר רב בענף החקלאות, בבנייה ובענף התעופה.
 
 
מלגזות טויוטה
 
מלגזות טויוטה
 
 
 
מלגזה
 
 
 
 
כל משימה והמלגזה שלה
 
כפי שראינו, ישנן מלגזות שונות מאוד בתכלית שלהן, ולכן חשוב להתאים את המלגזה לצרכים של בעל העסק. חשוב להדגיש פעם נוספת כי אין להפעיל מלגזות ניידות ללא רישיונות מסודרים ומוכרים, שכן הדבר עלול לגרום לצרות לא מעטות. יש לזכור שלכל סוג של מלגזות יש יצרנים רבים, וחשוב לפנות לסוג מלגזה טוב. עדיף לקנות מלגזות יד שנייה מתוצרת יצרן טוב מאפשר מלגזות חדשות מיצרן בינוני.

חברת חזני יוסף עוסקת בתיקון, מכירה והשכרה של כל סוגי המלגזות. אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ולהתאים את המכשיר הנכון ביותר לצרכים שלכם. מכשיר המותאם היטב יאפשר עבודה נוחה וחיסכון בכסף.