מידע כללי על מלגזות

 
מלגזות- כלי לוגיסטי מהשורה הראשונה
 
מלגזות הן כלי עבודה חיוני במרכזים לוגיסטיים, מחסנים ומפעלים רבים. הודות למלגזות, פעולות הפריקה, הטעינה והשינוע של ציוד וסחורות מתבצעות במהירות, ביעילות ובבטיחות רבה יותר. מלגזות מסוגלות לשאת מטענים במשקלים עצומים, שיכולים להגיע עד עשרות טונות, ולהרימם לגבהים משתנים. הודות ליעילותן הרבה ולמרכזיותן בתהליכי עבודה רבים, תחום המלגזות נמצא בתהליך מתמיד של שיפורים וחידושים טכנולוגיים שנועדו להפוך את השימוש במלגזות לקל, יעיל ובטיחותי יותר.
 
אחד החידושים בתחום המלגזות הוא המלגזות החשמליות. עד להמצאת המלגזות החשמליות, מרבית המלגזות פעלו על דיזל. מלגזות דיזל פועלות על דלק, פולטות אדים רעילים ומפיקות רעש רב במהלך פעולתן. המלגזות החשמליות מעניקות מענה הולם לכל החסרונות של מלגזות הדיזל.
 
 
מלגזה
 
מלגזות טויוטה
 
 
 
מלגזות
 
 
 
 

מלגזות חשמליות

 
מלגזות חשמליות אינן צורכות דלק, אלא הן בעלות מצבר הניתן להטענה חשמלית. את המצבר מחברים לחשמל, ולאחר הטעינה ניתן להשתמש במלגזות החשמליות כשמונה שעות עד להתרוקנות המצבר. בגלל שהן אינן פועלות על דלק, המלגזות החשמליות גם אינן פולטות אדי דלק רעילים. לפרט זה יש חשיבות רבה, במיוחד כשמדובר במחסנים סגורים. פליטת אדי דלק במקום סגור שבו אין תחלופת אוויר פוגעת בבריאותם של העובדים, שכן אדי דלק מסוכנים לנשימה. לכן מלגזות חשמליות יוצרות סביבה עבודה נעימה יותר, בריאה יותר וגם אינן פוגעות באיכות הסביבה.
העובדה שמלגזות חשמליות פועלות באמצעות מנוע חשמלי, משפיעה גם על עבודתן השקטה. כידוע, מלגזות דיזל הן רועשות מאוד. וכשהן עובדות בתוך מחסנים סגורים, שבהם יש הד, הרעש יכול להיות בלתי נסבל, ומפעיליהן נאלצים להרכיב אוזניות מיוחדות להגנה מפני רעש. לעומת זאת, פעולתן של המלגזות החשמליות היא שקטה יותר, כך שגם בהיבט זה הן תורמות לסביבת עבודה נעימה יותר.

מלגזות חשמליות הן גם קומפקטיות יותר. ניתן למצוא כיום מלגזות חשמליות במגוון גדלים, המתאימות לעבודה גם בחללים קטנים ובמעברים צפופים. הסיבה לכך היא רדיוס הסיבוב של מלגזות חשמליות, שמאפשר להן לתמרן בקלות ובמהירות בסביבת עבודה.
 
כאמור, תחום המלגזות נמצא בתהליך מתמיד של הכנסת שיפורים. מעת לעת יוצאים לשוק דגמים חדשים של מלגזות, עם רמת בטיחות גבוהה יותר, עם הנדסת אנוש מתקדמת יותר שמקלה על הפעלתן, ועם יכולות עבודה גבוהות יותר. אנו בחברת חזני יוסף מעודכנים בכל החידושים האחרונים בתחום המלגזות. ברשותנו היצע מגוון של מלגזות למכירה או להשכרה, מהמותגים המובילים בתחום, המתאימות לכל סוג עבודה. אצלנו תוכלו למצוא מלגזות בעלות כושר הרמה גבוה, מהירות נסיעה משתנה וגובה הרמה משתנה. כמו כן אנו מציעים שירותי תיקונים לכל המלגזות (מלגזות דיזל ומלגזות חשמליות), באתר הלקוח או במוסכים של החברה. כמו כן אנו מוכרים חלפים לכל סוגי המלגזות.