מלגזות ירוקות

 

במלגזות חזני יוסף בע"מ תוכלו למצוא מלגזות ידידותיות לסביבה תוצרת טיוטה!

 
כיום, כאשר המודעות לנושא הקיימות הפכה לאחד הנושאים החמים שמדברים עליהם בכותרות, נעשים מאמצים מיוחדים על מנת לפתח מוצרים ייחודיים על מנת להתאים מוצרים בסיסיים למציאות החדשה, במאמץ להפוך את עולמנו לירוק ולאקולוגי יותר. מאמץ זה בא לידי ביטוי גם בתחום המלגזות.
 

מלגזות ירוקות – פורצות דרך לשינוי סביבתי

 
טויטה הינה החברה הראשונה שהציגה פריצת דרך מהפכנית בתחום המלגזות. כבר ב- 2006 הציגה דגם ראשוני, אבטיפוס, של מלגזה היברידית וידידותית לסביבה, ומאז חל שינוי בחשיבה של בעלי עסקים, מפעלים ומקומות עבודה נוספים שהחלו לדרוש מלגזות חשמליות – "התחליף הירוק".

טויוטה הייתה מהראשונות שהחדירו לישראל את המכונית ההיברידית, אשר עובדת גם על חשמל. אך השמירה של הסביבה מתחילה כבר בפס הייצור. טויוטה מקפידה שבפס הייצור של המלגזות ושאר הרכבים יהיה מינימום של פסולת שתזהם את הסביבה לאחר הייצור. פס הייצור של מלגזות טויוטה והרכבים הנוספים, עומדים בתקן המחמיר של "TIEM" על מדד של '0' זיהום.

בנוסף, החברה מקפידה לקנות לפחות 75% מחומרי הגלם שלה לייצור מלגזות ורכבים אחרים מתוצרת מקומית. ייצור המלגזות בשיטה זו חוסך בזבוז אנרגיה באמצעות הובלה על ידי אוניות ורכבים כבדים ברחבי העולם, ובכך מצמצם את פליטת הפחמן הדו חמצני וההתחממות הגלובלית. בנוסף שיטה זו מונעת שינוע שנעשה באמצעות שימוש בעץ כמקור אנרגיה. פעילות זו מאפשרת שימור של יותר עצים ביערות, וצמצום רמת הפחמן הדו-חמצני באטמוספרה.
 
 
רוצים לקבל פרטים נוספים על המלגזות הירוקות שלנו?
התקשרו ל- 03-9224171

 
 
 
מלגזות ירוקות
 
 
 
צעד קטן לשינוי גדול
 
שיקולים סביבתיים הפכו להיות רלוונטיים מאוד בימינו אנו. כיום מפעלים, חברות ובתי עסק אימצו עקרונות עבודה ירוקים והפכו אותם להרגל, מתוך הבנה אמיתי ששיקולים סביבתיים אינם סותרים את שיקולי הרווחיות, אלא ניתן לשלב בין השיקולים האלה באופן הרמוני. אחד מהעקרונות האלה בא לידי ביטוי בשימוש במלגזות ירוקות – לא עוד שימוש במנועי דיזל שהשימוש בהם גרם לזיהום האוויר, רעש מחריש אוזניים, אדי דלק וגזים רעילים שנפלטים מצינור הפליטה וכו', אלא שימוש במכונות יעילות ומתוחכמות שמאפשרות עבודה יעילה וסביבה נעימה.
 
 
 
 

עתיד ירוק לעולם השינוע

 
כאמור, עם המצאתן של המלגזות החשמליות נמצא פתרון ירוק ויעיל. המלגזות החשמליות הומצאו במטרה לספק מענה לבעיות הרבות בסביבת העבודה, שנוצרות כתוצאה משימוש במנוע הדיזל, ובעיקר לפגיעה באיכות הסביבה:
  • הן אינן זקוקות לדלק, וכפועל יוצא אינן פולטות אדי דלק שמעכירים את איכות האוויר שאנו נושמים בסביבתן, שמזהמים את האוויר ושפוגעים בשכבת האוזון.
  • הן אינן מפיקות רעשים צורמים, המפריעים גם הם לסביבת העבודה. העבודה השקטה שלהן תורמת אף היא לאיכות סביבת העבודה, במיוחד במחסנים סגורים שבהם יש תהודה.
  • הוכנסו בהן שיפורים ארגונומיים שמטרתם להפוך את הנהיגה בה לנוחה מאין כמוה. שיפורים ארגונומיים כמו מושבים מסתובבים ובולמי זעזועים מצמצמים את הסיכוי לפציעות ולמחלות אורטופדיות, אשר מהן סבלו נהגי מלגזות במשך עשרות שנים.


    חברת מלגזות חזני יוסף בע"מ מוכרת ומשכירה מלגזות ירוקות אשר עומדות בתקנים הסביבתיים המחמירים ביותר. בנוסף, אנו מספקים שירותי תיקון למלגזות, ובכך אנו מאפשרים להן לפעול לאורך זמן רב, ומונעים ייצור פריטים נוספים.