מלגזות טויוטה

 

מלגזות טויוטה - הרולס רויס של המלגזות

 
מלגזות טויוטה הן המובילות בתחום מתקני ההרמה בישראל ובעולם בכלל. חברת טויוטה ידועה באיכות מותגיה ומוצריה, ומבחינה זו המלגזות שלה אינה נבדלות מכל כלי רכב אחר המיוצר במפעליה. מלגזות טויוטה מגיעות בדגמים רבים, ובהם גם דגמים של מלגזות חשמליות, דיזל ועוד.

המלגזות של טויוטה עמדו במקום הראשון בין 20 הגדולים לשנת 2008, לעומת הדגמים של חברת מניטו, למשל, שהיו רק במקום ה-13. בשנת 2008 מכרה טויוטה מלגזות בשווי של 6.5 מיליארד דולר, בעיקר מותגים במדינות ארצות הברית.

מלגזות טויוטה משמשות למגוון רחב של יישומים, כגון הרמה, הנפה והזזה של מטענים כבדים. ניתן להשתמש בהן כמעט בכל מקום הדורש שינוע של משטחים, סחורות וארגזים - ממפעלי תעשייה ושדות חקלאיים ועד נמלי ים ותעופה. בכל מקום שבו דרושה מלגזה איכותית, מלגזות מסוג טויוטה יבצעו עבודה ללא רבב.
 
 
רוצים לשמוע עוד? התקשרו אלינו עוד היום 03-9224171
 
 

מלגזות טויוטה חשמליות

 
עם שינוי המגמות בנושא אנרגיה בעולם כולו, גם חברת טויוטה מציבה לעצמה אתגרים בתחום ומשלבת במלגזותיה מנועי חשמל במקום מנועי בעירה פנימית מזהמים. מלגזות טויוטה חשמליות יכולות להיות מונעות בגז (LPG), באתנול (מה שנקרא "ביומסה") ואף בתאי מימן שפולטים רק מים כתוצר הבעירה.
 
 
מלגזת טויוטה
 
 
 
מלגזות טויוטה
 
 
 
 
כמו כן, המלגזות המודרניות של ימינו הולכות ונעשות מתוחכמות יותר ויותר מבחינה אלקטרונית, מעבר לידע של המפעיל הבודד. חברת טויוטה מזהה שינוי מגמות בתחום המלגזות, לכיוון של מלגזות חשמליות אוטומטיות - ללא צורך בנהג או במפעיל. מלגזות אלו הן מכונות העתיד, לדעת יו"ר חברת מלגזות טויוטה.
לקבל מידע על המלגזות של חזני יוסף לחצו כאן