מלגזה חשמלית

 
כאשר ייצרו את המלגזות הראשונות, בין שנות ה-50 של המאה ה-19 לשנות ה-20 של המאה ה-20, הן היו מופעלות בפחם, בנפט ועוד. כל אלו הם חומרים מזהמים ביותר, הפולטים אדים מסוכנים לבריאות האדם ולאיכות הסביבה. כדי לתקן את הבעיה התחילו לייצר מלגזות חשמליות, הפועלות - לא על פחם או על נפט - אלא על גז פחמימני מעובה (גפ"מ - LPG), מתאן (ביו-מאסה), תאי דלק מיוחדים הפולטים אדי מים ועוד.

מלגזה חשמלית יש להפעיל רק על ידי נהג מורשה, בעל רישיון מלגזה. לפעמים יש דרישה מיוחדת כאשר מפעילים את המלגזה בסביבה מסוימת - כגון במחסני קירור. במקרה כזה, למשל, יש לוודא שסוגי האלקטרוליטים והשמנים המפעילים את המלגזה, יכולים לעמוד בפני הקור השורר במחסן או בתא הקירור. כמו כן, גם מפעיל המלגזה החשמלית חשוף לקור, ועליו לנהוג בהתאם לכללי הבטיחות הנהוגים בתנאי עבודה מסוג זה.
 
למידע נוסף צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-9224171
 
 

מלגזות חשמליות זה חזני יוסף

 
נתוני המלגזות החשמליות משתנים בהתאם לסוגי העבודה הדרושים - מעומסי ההרמה ומהירות הנסיעה, ועד גובה מזלגות ההרמה, רדיוס הסיבוב ועוד. חברת חזני יוסף בע"מ מציעה מלגזות חשמליות מתוצרת טויוטה ומניטו. ניתן לרכוש ולהשכיר מלגזות חשמליות במגוון גדלים, עם אפשרויות העמסה ופריקה שונות. כמו כן, חזני יוסף בע"מ מעמידה לרשותכם מומחים לתיקון מלגזות חשמליות, הבקיאים בכל המערכות האלקטרוניות והחשמליות במלגזות השונות. לקבלת מידע נוסף אודות המלגזות של חזני יוסף לחצו כאן.
 
 
 
מלגזות חשמליות
 
 
 
 
בעת הצורך, חזני יוסף בע"מ תשלח ניידת תיקון מלגזות עד הלקוח. בצורה זו ניתן לתקן מלגזות חשמליות ואחרות, מכל הסוגים, מבלי להתרוצץ בין כמה אנשי מקצוע במקביל. ניידות התיקון והשירות של חזני יוסף הן ייחודיות לה, ומקנות ללקוח ערך-מוסף ויעילות מקצועית בלתי מתפשרת.לקבלת ייעוץ מקצועי ו/או להזמנת תיקון מלגזות חשמליות ואחרות - פנו למומחים שלנו ונשמח לסייע.