מלגזה

 
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו עכשיו 03-9224171 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
היום אין כמעט מפעל, מחסן או מעבדה שלא נעזרים בכלי השינוע החשוב ביותר שעומד היום לרשותנו –המלגזה. הכלי המשמעותי הזה הומצא בשנת 1917, ומאז משמש לשינוע ולתובלה של מטענים ושל סחורות למרחקים קצרים.

ישנם מספר סוגים של מלגזות, כאשר כל סוג מיועד לעבודה קצת אחרת, אולם לכל סוגי העבודות יש דבר אחד משותף: הן כוללות הרמה והעברה של ציוד.

חזני יוסף משווקת מגוון רחב של מלגזות מתוצרת החברות המובילות בענף, ומספקת שירותי תיקון ותחזוקה שוטפים שמאפשרים לכם ליהנות מהכלי החשוב הזה לאורך זמן.
 
 

סוגים שונים של מלגזות

 
סוגי הכלים הקיימים היום בתחום הינם:
  • מלגזה חשמלית – מיועדות בעיקר לעבודה במקומות סגורים, בהם חשוב שלא ייפלטו גזים רעילים לחלל האוויר.
  • מלגזת דיזל – בעלת מנוע בעצמה גבוהה המאפשר נשיאה של סחורות ושל מטענים במשקלים כבדים, כמו גם לעבודה בחוץ בתנאי שטח ומזג אוויר קשים. בנוסף, ישנם שני תתי סוגים נוספים של מכשירי ההרמה הללו:
  • מלגזות חצר – בנויות כמעין "טרקטור הפוך" – עם גלגלים גדולים מקדימה וגלגלים קטנים יותר מאחור.
  • מלגזות שדה – מותאמות לתנאי שטח קשים ומאפשרות ניווט קל גם על שבילים ועל רגבי אדמה.
  • מלגזת מפעיל הולך – מופעלת בכוח הזרוע של המפעיל שלהן ומיועדת להרמת משאות קלים יותר. קיימות מלגזות מפעיל הולך חשמליות, המצוידות במנוע קטן ומקלות על המפעיל את עבודת ההרמה.
 
 
מלגזה
 
 
 

יוסף חזני לשירותכם:

 
חברת יוסף חזני משווקת מגוון סוגי מלגזות, בהתאמה מושלמת לשימושים הדרושים. כל התקשרות שלנו עם לקוח כוללת שיחת אפיון מעמיקה, שבסופה המומחים מטעמנו ימליצו לכם על הכלי המתאים ביותר לצרכים שלכם. חשוב לזכור, כי התאמה מדויקת של מלגזה לשימוש הנדרש ממנה תאפשר לכם ליהנות מעבודה מקצועית יעילה לאורך זמן. אז בין אם אתם צריכים מלגזה תעשייתית, שדה, איש הולך או חצר – צרו עמנו קשר וקבלו את השירות המקצועי הטוב ביותר!