חלקי חילוף למלגזות

 
 
מחפשים חלפים מקוריים למלגזה? חייגו עכשיו 03-9224171 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
מלגזות הם כלי רכב ייעודיים לצרכי העמסה ופריקה של סחורות במחסנים, במפעלים, באיזורים חקלאיים, באתרי בנייה וכדומה. מלגזות מיוצרות כיום במבחר ענק של גדלים לכל צורך, החל ממלגזות ידניות קטנות למחסנים צפופים, ועד למלגזות ענק המשמשות באתרי בנייה או במפעלים גדולים. השימוש הנפוץ במלגזות הביא לא רק לדגמים וגדלים שונים של כלי רכב אלה, אלא גם לשירות תיקונים וחלפים זמינים בכל מקום ולכל מלגזה.

מהיותם כלי רכב ממונעים, גם מלגזות זקוקות לעבור טסט שנתי וגם הן עלולות להתקלקל לאחר עבודה מאומצת. כיום ישנם בארץ מוסכים מיוחדים הנותנים שירות תיקונים לכלי רכב אלה העושים שימוש בחלקי חילוף מקוריים למלגזות.
 

שירות תיקונים למלגזות

 
שירות תיקונים למלגזות ניתן בשני אופנים: במוסכים הייעודיים לכך, או בשטח על ידי ניידת שירות, המסוגלת להגיע לכל מקום ולתקן כל תקלה כמעט. מוסכים המתמחים בתיקון תקלות במלגזות יכולים לספק לכם גם מלגזות חלופיות במידה והתיקון דורש זמן ממושך או שיש להמתין לחלקי חילוף שאינם בנמצא.

כאשר יש להחליף חלקים במלגזה מומלץ לעשות שימוש בחלקי חילוף מקוריים למלגזות, ולא בחלקי חילוף משומשים או מותאמים, מכיוון שמלגזה הנה כלי רכב שעובד בצורה מאומצת לשעות רבות בכל יום, ולכן יש חשיבות גדולה בשימוש בחלפים מקוריים בלבד.

מכיוון שכיום המלגזות מאד משוכללות, והן מגיעות לא רק עם חלקים מכניים אלא שגם בהם מותקנים עזרים חשמליים ואלקטרונים רבים, יש לוודא כי בכל התחומים הללו אתם מקבלים חלקי חילוף מקוריים למלגזות כפי שהיצרנים דורשים.
 
 
מלגזה
 
 
 

חלקי חילוף מקוריים למלגזות

 
חלקי חילוף מקוריים למלגזות מגיעים באריזות המקוריות שלהם עם שם היצרן של המלגזה כדוגמת יצרנית הרכב טויוטה המתמחה בין היתר גם בייצור מלגזות שנחשבות כיום לטובות בעולם. חלקי חילוף של מלגזות טויוטה ניתן למצוא במוסכים המטפלים בסוג רכבים אלה והם כוללים:
  • חלקי חילוף מכניים
  • חלקי חילוף חשמליים
  • חלקי חילוף אלקטרוניים
  • חלקי חילוף עוטפים של מבנה המלגזה
 
 
 
 
ובנוסף, כיום מייצרת חברת טויוטה גם מלגזות חשמליות לשימוש בתוך מבנים, מחסנים או מפעלים, וגם להן ניתן לקבל שירות מקיף הכולל חלקי חילוף מקוריים למלגזות אלה על הצרכים המיוחדים שלהן.
 

מלגזות חזני לשירותכם

 
חברת חזני יוסף בע"מ היא יבואנית של מלגזות טויוטה ויצרני מלגזות נוספים, והיא מתמחה בשיווק ומכירה של מלגזות חדשות, השכרת מלגזות לתקופות שונות, תיקון ושירות לכל סוגי המלגזות כולל העברת טסט ושימוש בחלקי חילוף מקוריים למלגזות. החברה מתמחה הן במלגזות דיזל והן במלגזות חשמליות, ולרשותה מוסך תיקונים מודרני ומשוכלל וצוות עובדים מקצועי ומיומן. בנוסף, מפעילה החברה ניידות שירות תיקונים המסוגלות להגיע לכל מקום בארץ מבלי שאתם תצטרכו להוביל את המלגזה המקולקלת שלכם למוסך. החברה ממוקמת באיזור התעשייה של פתח תקווה, אך היא מעניקה שירות בכל רחבי הארץ.