הפעלת מלגזה

 
 
משתמשים במלגזה במחסן שלכם? האם יש לכם כללי בטיחות מסודרים להפעלת מלגזה?חשוב לזכור שמלגזה היא כלי חשוב, שיכול להיות לעזר רב, אך יש לעשות שימוש מושכל במכשיר זה.
 
 
אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל מידע מקיף על הפעלת מלגזה.
03-9224171
 
 

חברת חזני יוסף בע"מ מספקת מגוון שירותים:

 
 
הפעלת מלגזה - חזני יוסף
 
 
 
  • תיקון מלגזות
  • השכרה של מלגזות
  • הפעלה של מוסך מורשה למלגזות טויוטה
  • טסט שנתי למלגזות
  • מכירת מוצרים חדשים
  • ועוד
 
 
 
 

בטיחות בשימוש במלגזה

 
הכלל הראשון בהפעלת מלגזה הוא הפעלה בידי מפעיל מוסמך בלבד. נהג שנוהג בכלי הזה צריך להיות בעל רישיון נהיגה מיוחד וייעודי, כאשר רישיון נהיגה סטנדרטי אינו מספיק. חשוב להדגיש שמרכז הכובד של המלגזה שונה ממרכז כובד של רכב רגיל, ולכן צורת ההיגוי שונה מאוד. כל מי שצריך לעבוד על הכלי הזה, חייב לעבור הכשרה מיוחדת.

מעבר לזאת, חשוב ביותר לבנות כללי עבודה מסודרים בנוגע להפעלת מלגזה, כאלו שיבטיחו שאף אחד לא ייפגע בעת השימוש בה. כלל זה רלוונטי הן עבור מחסן קטן של חנות והן עבור מפעלי ענק. כדי לקבוע את הכללים הדרושים, כדאי לפנות לאיש מקצוע בתחום הבטיחות בעבודה, והוא ישמח לבנות עבורכם תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת.
 

התאמת סוג המלגזה למשימה

 
בחירת סוג המלגזה הינה עניין קריטי ביותר לבטיחות העבודה. המלגזה צריכה לעמוד במשקלים שאותם עליה להרים, כמו גם עליה לעבור בקלות בכל האזורים הרלוונטיים. חברת חזני יוסף מתמחה במכירה של מלגזות, ויש לה ניסיון רב בסיוע בבחירה בכלי הרמה עבור לקוחות מתחומים שונים. מעבר לזאת, אנו יכולים להעמיד לרשותכם מלגזה להשכרה, שתאפשר לכם לזהות טוב יותר את הצרכים הקבועים שלכם, ובכך לאתר כלי עבודה שמתאים לכם.
 
חברת חזני יוסף מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום המלגזות, והיא הכתובת הטובה ביותר לביצוע תיקונים ולרכישה של מלגזות חדשות.