במות הרמה

 
 

חזני יוסף – שיווק והשכרה של במות הרמה מכל הסוגים, שיאפשרו לכם לבצע עבודות בגובה על הצד הטוב ביותר.

 
 
לפרטים נוספים חייגו 03-9224171 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
הרמת סחורה בעזרת מלגזה
 
הרמת סחורות
 
 
 
הרמת ארגזים
 
הרמת ארגזים
 
 
 
מלגזות טויוטה
 
מלגזות
 
 
 
 

כל מה שרציתם לדעת על במות הרמה

 
 

במות הרמה הן מתקנים המיועדים לנשיאת אנשים או ציוד ומטען, ונחלקים למספר סוגים בהם עושים שימוש על פי הצורך. ישנן במות הרמה שפועלות באמצעות זרוע וישנן כאלה המבצעות את ההרמה באמצעות שתי זרועות חזקות הנקראות "מספריים חשמליות"; ישנם מתקנים גדולים יותר ופחות, וישנם כאלה שניתן לנייד באמצעות גלגלים. הבחירה בבמה הרצויה תלויה, כמובן, בשאלה האם היא צריכה לשאת אדם או סחורה, ואם מדובר על סחורה – אז גם בגודלה ובמשקלה.

 
 

השימושים השונים

 
במות הרמה מיועדות למגוון רחב של שימושים, אולם כל מתקן מתאים לביצוע עבודות מסוימות בלבד.
  • במות הרמה מספריים חשמליות – מיועדות לעבודה במקומות גבוהים מאוד ויכולות לשאת עד שני אנשים בנוסף לציוד העבודה הדרוש.
  • זרוע טלסקופית ישרה – מיועדות לעבודה בתנאי שטח קשים, כגון אדמה לא ישרה, מקומות קשים לגישה ועוד. במות הרמה אלה מאופיינות בכך שיכולת התמרון שלהן טובה במיוחד בזכות היותן רכב 4X4 של ממש.
  • זרוע טלסקופית מתקפלת – מתקנים המאפשרים לשנע סחורות וציוד מעל מכשולים גבוהים בצורה קלה במיוחד.
  • במות הרמה הידראוליות – מתקנים נייחים או ניידים המיועדים לשינוע ולפריקה של סחורות ומטענים. בנוסף, ניתן להשתמש בהם כשולחנות עבודה מתכווננים, המתאימים במיוחד למפעלים ולמחסנים.
 

שירות על הגובה

 
חזני יוסף משווקת ומשכירה את כל הסוגים של במות הרמה ומלגזות, בהתחייבות לספק לכל לקוח את הפתרון המתאים ביותר לצרכיו – באחריות מלאה. כל המוצרים שלנו מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום, המקפידות על עמידה בכל התקנים ובסטנדרטים המחמירים ביותר.

לקבלת ייעוץ מקצועי מהמומחים שלנו אודות במות הרמה מכל הסוגים – פנו אלינו עוד היום בטל' 03-9224171 או דרך האתר ותקבלו שירות שהוא באמת על הגובה.

לשירותכם תמיד,
צוות חזני יוסף.